o fenixu

naše hlavní činnost a podnikání

na trhu víc než 15 let

Za námi je mnoho let působení na trhu, během kterých jsme získali bohaté zkušenosti se zpracováním plechů a kovů všech druhů. Zabýváme se ohýbáním plechů, laserovým řezáním a v neposlední řadě disponujeme vlastní práškovou lakovnou.

Jelikož je naší velkou zálibou grilování, rozhodli jsme se zaměřit se na výrobu vlastního produktu, jiného, než nabízí konkurence a vyrobit do detailu propracovaný prémiový gril pro zahradní grilování, využití v restauracích nebo třeba na velkých akcích a festivalech.

PŘÍBĚH A VÝVOJ NAŠEHO GRILU

Klademe důraz na práci s prvotřídními materiály, jejichž kvalitu máme ozkoušenou během mnohaletého využití v běžné praxi našeho podnikání. Při výrobě grilu jsme se zaměřili na atraktivní a moderní design, přičemž se věnujeme i těm nejmenším detailům – důraz jsme kladli na proudění vzduchu, kvalitní kotel na popel a řadu dalších rozšíření pro nejpohodlnější chvíle s grilem a v neposlední řadě také efektivitu rozpálení grilu rychle a s použitím malého množství dřeva. Výsledkem je gril, který je dokonale vyladěn do posledních detailů, ať už zvažujete jeho pořízení pro soukromé grilování na zahradě či profesionální gastronomické grilování na akcích, festivalech a v restauracích. Velkou výhodou je také obsluha grilu z jednoho místa, proto je využití zaručeno v jakémkoliv prostoru. 

Každý gril je vyroben s maximálním důrazem na přesnost a kvalitu svárů, což zaručuje dlouhou životnost. Konstrukce a použité materiály jsou prvotřídní. Jednoduchost manipulace s grilem je zaručena díky sestavení z několika dílů, proto se dá jednoduše rozložit a složit na daném místě . Navíc jsme schopni vytvořit gril v různých barevných variantách díky vlastní práškové lakovně, aby perfektně ladil k okolnímu prostředí vašeho pozemku či restaurace. Všechny používané barvy jsou ekologické k životnímu prostředí a neškodné vašemu zdraví. 

Vícedílná konstrukce grilu umožňuje jeho snadné skládání a modulaci, a to jak pro různé varianty grilování, tak pro přidávání a úpravy příslušenství na míru. Gril nabízí několik možností využití, včetně klasického grilování s ohništěm na dřevo, nebo pro použití speciální vložky pro menší grilování nebo použití litinové pánve na desce grilu. Otevřené ohniště lze využít i na opékání buřtů a párků, jako u klasického táboráku.

Neustále rozšiřujeme sortiment a nabídku o nové díly a příslušenství, abychom uspokojili všechny potřeby našich zákazníků. Od samého začátku klademe důraz na minimalistický a moderní design, který dokonale doplňuje vzhled zahrady, restaurace či moderního domova. Ke grilu dodáváme také kryt, který zajišťuje ochranu grilovací plochy proti povětrnostním vlivům a zimě.